Benefit They’re Real! Push-up Liner Review

Benefit They’re Real! Push-up Liner Review

Evet, çok para verip hiç memnun olmadığım ilk ürünle karşınızdayım. Bu asansörlü kalem şeklindeki eyeliner yazın piyasaya çıktı ve çıktığı andan beri övülüyor. Aslında sephora.com’da 2.9/5 gibi bir puanı var ama ben herkesin bu ürüne aşık olmasına dayanamadım ve kendisine karşılık 94(emin değilim, 90 bişey) lira verdim.

Bütün ilişkilerimde olduğu gibi, ilk on gün büyük bir aşka tutulduk. Fakat daha sonra gerçek yüzünü gördüm.

Processed with VSCOcam with m5 preset

Asansörü çevirdiğinizde çok fazla ürün geliyor, buna maalesef engel olamıyorsunuz. Paketin yüzde yirmisinin zaten israf olduğunu söyleyebilirim. Sürdüğünüzde ise ilk seferde keskin bir çizgi almanız çok zor çünkü dediğim gibi fazla ürün geliyor, düzeltmek için ikinci katı geçtiğinizde ise hali hazırda sürdüğünüzü de alıyorsunuz.

fotoÄŸraf (2)

Çıkarması su bazlı ürünlerle güç (waterproof olduğu için tabi), çift bazlı ya da yağ bazlı göz makyaj temizleyicisi gibi bir ürününüz varsa daha kolay çıkıyor. Çıkarması güç olduğu için, hata yaptığınızda kulak çubuklarıyla düzeltmesi de güç. Gözünüzü zor terketmesi sizin için bir avantaj olabilir, ne bileyim belki denize girerken(?) falan eyeliner süren birisinizdir.

94 liraya alınabilecek guerleain eyeliner vardı, nars allıklar vardı, Fornerina’da yenecek nice yemekler vardı, nice faturalar ödenebilirdi ve işte ben gidip bunu aldım.

Bu arada ben swatch yapmak istemedim, kendim de internetteki swatchlardan bişey anlamadığım için ama illa da olsun olmazsa olmaz diyorsanız bir yorumunuzu alırım.

Bunun yerine alabileceğiniz ürünler: Guerlain eyeliner (daha ıslak bitişli fiyatı 100 küsür lira olması gerek), Sephora eyeliner, Mac Blacktrack (daha az kalıcı olduğu kesin), The Balm eyeliner

xoxo,

Kübiş